Българският нападател Димитър Бербатов вкара 21-ия си гол в първенството при победата на Манчестър Юнайтед над Фулъм с 2:0 в мач от 32-ия кръг на Висшата лига. След успеха "червените дяволи" имат в актива си 69 точки. Срещата започна доста добре за домакините като атаките започнаха още с началния съдийски сигнал.В 11-ата минута Нани намери по-перфектен начин Димитър Бербатов и той прониза вратата на Шварцер. При паса на португалеца останаха съмнения, че българинът е бил зад отбраната на гостите, но попадението беше признато. Малко по-късно Андерсон не съумя да отбележи втори гол за Юнайтед. Домакините не срещнаха никаква съпротива в средата на терена и Андерсон, Валенсия и Нани правеха каквото си поискат с гостуващия тим. В 32-ата минута Валенсия вкара втори гол като асистентът отново беше Нани. Португалецът се впусна по лявото крило и намери Валенсия, който не сбърка за 2:0. През втората активната игра на домакините продължи. Андерсон, Нани, Гибсън и Бербатов не успяха да пронижат за трети път Шварцер. Гостите пробваха чрез Гудьонсен и Боби Замора да преодолеят Кушчак, но това така и не стана. Така Манчестър Юнайтед записа 20-ата си победа в първенството и е уверен лидер в класирането с 10 точки аванс пред втория Арсенал, който е с два мача по-малко. Спортни.бг