Лионел Меси най-накрая показа истинското си лице в Копа Америка, при победата на Аржентина над Коста Рика с 3:0, въпреки, че два от головете бяха на Серхио Агуеро, а третият на Анхел ди Мария. Аржентина успя да си осигури второ място в група А и следващия мач на тима ще е в Санта Фе на четвъртфинал срещу вторият отбор в група С. Победителите в групата, Колумбия пък ще срещнат най-добрият трети отбор от трите групи. Агуеро успя да даде преднина на Аржентина в края на първото полувреме. Второто си попадение за 2:0 Агуеро отбеляза само осем минути след началото на втората част, след като получи топката от Меси. Третото попадение пък беше дело на Анхел ди Мария, но отново с асистенция на Меси. /БГНЕС