Димитър Бербатов отбеляза красиво попадение за успеха на Манчестър Юнайтед с 4:0 над сборния тим на Мейджър Сокър лигата, с което английския шампион записа поредна победа на турнето си зад Океана. Уейн Рууни и Бербатов направиха добра комбинация, а българинът направи головата асистенция за първото попадение на английския тим, дело на Андерсон в 20-та минута. Малко преди почивката, Парк Джи-Сун, който стана MVP на мача, се разходи покрай защитника Шон Франклин и покачи на 2:0. Българският нападател пък направи 3:0 в 53-та минута. Бившият капитан на националния ни тим бе изведен от Рууни на границата на наказателното поле, прехвърли технично вратаря Тали Хол, но топката се удари в горната греда. Последва спиране на гърди и мощен шут от въздуха във вратата на съперника. Дани Уелбек, който влезе на терена през втората част, пък оформи крайното 4:0 в 68-та минута. Дейвид Бекъм игра пълни 90 минути за сборния тим, бе на ниво, но нямаше какво да направи срещу съперника, който се представи отлично пред препълнените трибуни на "Ред Бул Арина". Легендата на Арсенал Тиенри Анри също бе в състава на звездите на МСЛ. Тимът на сър Алекс Фъргюсън пък приключва американското си турне с мач с Барселона във Вашингтон тази събота в повторение на тазгодишния финал на Шампионската лига, спечелен от каталунците с 3:1. Видео от попадението на Димитър Бербатов може да видите на следния линк - http://www.youtube.com/watch?v=oihVxOiX7n4. /БГНЕС