Младежкият национален отбор на България не успя да победи връстниците си от Румъния и завърши 1:1 в контрола, играна на Градския стадион в Ловеч. Момчетата на селекционера Михаил Мадански показаха много желание и оставиха добри впечатления с представянето си, особено до почивката, но така и не успяха да вкарат победен гол. Точен за българите беше Радослав Василев, който се разписа в 3-ата минута, а гостите изравниха в края на първото полувреме чрез Токудан. В състава на нашите личаха имената на титулярите в състава на Литекс Георги Миланов и Момчил Цветанов, както и крилото на полския гранд Лех Познан Александър Тонев. Двубоят започна много добре за домакините и те откриха резултата в самото му начало. Александър Тонев успя да намери на добра позиция Радослав Василев, а той от своя страна с много силен удар даде аванс на българите. В 20-та минута отново хубава комбинация между Александър Тонев и Радослав Василев едва не завърши с нов гол, но в последния момент румънският защитник Йонуц Рада изби в ъглов удар. През първото полувреме младите български футболисти определено доминираха на Градския стадион в Ловеч, но в първата минута на даденото от съдията продължение образцова контраатака на гостите завърши с точен пас на Чиприян Браца към Георге Токудан и той със силен удар изравни резултата - 1:1. През втората част двата тима показаха по-ниско темпо, а многото смени допълнително накъсаха играта В крайна сметка двубоят завърши при равенство 1:1, а българите пропуснаха добра възможност да победят северните ни съседи. България - Румъния - 1:1 Стадион: Градски Зрители: 200 Главен съдия: Георги Йорданов Голмайстори: 1:0 Радослав Василев 3, 1:1 Георге Токудан 45 плюс 1 Жълти картони: Венцислав Бенгюзов (България), Георге Грозав, Деан Бета, Чиприан Селагя (Румъния) Състави: България: Василев, Дреновички, Терзиев, Цветков,. Василев, Тонев (Балджийски - 46), Костов (Атанасов - 46), Георги Миланов (Бенгюзов - 46), Цветанов (Костадинов - 54), Илия Миланов (Димитров) , Дечев (Пашов - 59) Румъния: Молдован (Лазар - 88), Рапа,. Рада, Лупу (Бета - 46), Мут, Антон, Матей,. Браца (Тиранасо - 58), Токудан (Алибек - 58),. Грозав (Пана - 68), Еначе (Селагя - 46)