Отборът на ЦСКА се реваншира на публиката си за отпадането от Лига Европа, разбивайки като гост с 5:0 тима на Монтана в мач от 4-ия кръг на "А" група. През първата част домакините опазиха вратата си чиста, макар Боби Галчев да разтресе страничната греда в 35-та минута. След почивката обаче започна наказателната акция на "червените". Зику се разписа с глава в 48-та минута след центриране на Бандаловски, а само минута по-късно удвои, този път след пас на Платини. Дойде ред и на бразилеца да се разпише след страхотна работа на Саша Живец. В 66-та минута Даниел Гаджев бе изгонен за втори жълт картон, а ЦСКА оформи 4:0 с гол на Янчев в 72-та минута. До края остана време и Платини да отбележи още един гол. С успеха ЦСКА излезе на върха в класирането и заедно с Черно море има пълен актив от 12 точки. Монтана са 12-ти с три точки. /БГНЕС