Сеск Фабрегас вкара в четвърти пореден мач, за да донесе равенството 2:2 на тима си Барселона при гостуването на Валенсия в среща от Ла Лига. Така Барса избегнаха загуба в същия ден, в който Реал Мадрид направи също равен, 0:0, в срещата със Сантандер. Лионел Меси продължи отличното си партньорство с бившия капитан на Арсенал и го намери отлично в 77-та минута за изравнителното 2:2. Докато Барса спаси точки, Реал не успя да се разпише във вратата на слабия си противник, като това бе първият път, откакто начело на "белия балет" е Жозе Моуриньо, в който испанският тим няма победа в два поредни мача за първенство. Валенсия останаха лидер в класирането с 10 точки, с една повече от Малага, които победиха Билбао с 1:0. /БГНЕС