Завърналият се в Ла Лига през този сезон отбор на Бетис оглави еднолично класирането в Испания, след като спечели четвъртата си поредна победа от началото на сезона, записвайки успех с 4:3 над гостуващия Сарагоса. Двубоят на стадион "Бенито Виямарин" бе изключително вълнуващ, като гостите бяха близо до това да стигнат до впечатляващ обрат през второто полувреме. Играещият под наем от Манчестър Сити Роке Санта Крус откри резултата в полза на Бетис в седмата минута, а Севиля удвои пет по-късно. Хуарес намали преди почивката, но голове на Беня и отново Санта Крус направиха резултата 4:1 в полза на домакините. В 68-та минута обаче вратарят на Бетис Касто бе изгонен, след като извърши нарушение срещу откъсналия се Луис Гарсия. Гостите се хвърлиха на щурм и вкараха два гола до 79-та минута чрез Хуан Карлос. Все пак домакините успяха да издържат в последните 10 минути и спечелиха двубоя с 4:3. Отборът на Бетис е с пълен актив от 12 точки и води с две пред Валенсия на върха на класирането. В другия мач от снощи Еспаньол победи с 1:0 Хетафе у дома. /БГНЕС