Австралиецът Марк Уебър с Ред Бул остави най-доброто си време за накрая, за да спечели последната тренировка за неделното Гран При на Сингапур. 35-годишният пилот, който бе наблюдаван от бокса от баща си Алън, записа време 1:46.081 минути на пистата "Марина Бей". Той бе с две стотни от секундата по-бърз от втория, Дженсън Бътън с Макларън, който показва по-добра форма в сравнение с вчерашните си времена. Лидерът във временното класиране Себастиан Фетел от Ред Бул пък даде трето време, след като не успя да направи добра финална обиколка в сесията с меките си гуми. Четвърти остана вторият в класирането Фернандо Алонсо с Ферари, докато пети се нареди другият пилот на Макларън Люис Хамилтън. Фетел може да защити титлата си още тази неделя, ако спечели, а Алонсо остане извън подиума. При температура от 35 градуса на тренировката шести се нареди Нико Розберг с Мерцедес пред именития си колега Михаел Шумахер, който завърши седми. Фелипе Маса с второто Ферари оформи първите осем в класирането. Sportni.bg