Президентът на ЦСКА Александър Томов се изказа гневно с призиви за конгрес на БФС след равенството 1:1 на неговия тим с Литекс. Той обвини съдията Цветан Георгиев и заяви, че първенството повече не може да продължава с такова съдийство. Членът на клубната управа на армейците Емил Костадинов пък сподели, че съдията Цветан Георгиев е направил мача грозен. "На почивката чух някои реплики по адрес на съдията, а това явно му е повлияло. Не искам да казвам нещо повече, но видяхте, че през първото полувреме свири по един начин, а през второто- по съвсем различен. Показа много картони, половината от които за нашия отбор не бяха реални". Още в началото на мача в сектора на гостуващата агитка имаше безредици, като феновете на армейците счупиха оградата и опитаха да нахлуят на терена. Засилената полицейска охрана обаче овладя положението. Те повториха атаката си в 60-ата минута, когато обсипаха терена с парчета от седалки. Наложи се полицията отново да въдворява ред, а срещата беше прекратена за 2-3 минути, докато се успокоят страстите.