Класическа победа с 3:0 постигна отборът на ЦСКА при гостуването на Светкавица Търговище в среща от 8-ия кръг на "А" група. Попаденията за "армейците" отбелязаха Мишел Платини и Мораес на два пъти. Домакините успяха да спрат атаките на гостите през първото полувреме, но през втората част класата на ЦСКА си каза думата. Платини излъга няколко футболисти на Светкавица в 66-та минута, след което стреля и прати топката в долния десен ъгъл на вратата на Иван Георгиев за 0:1. В 72-та минута, Платини стреля, след което топката срещна десния стълб на вратата на Светкавица, а след това Мораес с глава прати топката в опразнената врата на Иван Георгиев за 0:2. В 87-та минута, Йорданов фаулира много грубо Платини в наказателното поле на Светкавица и съдията свири дузпа за гостите. Минута по-късно, Мораес не сгреши от бялата точка и оформи класическата победа за своя тим. /БГНЕС