Манчестър Сити успяха да запазят мечтите си за успех в Шампионската лига, след като Серхио Агуеро отбеляза гол за тима си в добавеното време, който донесе победа с 2:1 на Сити над Виляреал в група А. В третата минута от добавеното време, "Гражданите" успяха да се спасят от едната точка, която щеше да провали амбициите им за елиминационната фаза от турнира, след като Агуеро донесе необходимите три с драматичния си гол. Мениджърът на британския тим Роберто Манчини, остана смаян, след като гостите поведоха още в четвъртата минута чрез Кани. Въпреки това, до края на първото полувреме Сити изравниха след попадение на Карлос Марчена. През второто полувреме се създаваха много ситуации, но срещата вървеше към равенство 1:1, което щеше да дублира другите в групата Наполи и Байерн Мюнхен, които стигнаха именно до равенство с по един гол, след като германците откриха резултата чрез Кроос още във втората минута. Италианците обаче върнаха гола преди края на първото полувреме, след попадение на Бадщубер, като срещата завърши при този резултат 1:1. Лидер в група А са Байерн Мюнхен, които имат седем точки, следвани от Наполи с пет. След победата си Манчестър Сити имат четири точки от три мача, а Виляреал са на дъното без точка. /БГНЕС