Новакът във Висшата лига Норич продължи със солидните си изяви от началото на сезона и взе точка при гостуването си на Ливърпул в изключително интересен мач. "Канарчетата" бяха много близо до това да изненадат Челси и Манчестър Юнайтед при визитите си на грандовете, но загубиха и двата мача. Вчера обаче те успяха да удържат равенството 1:1 в края на двубоя и да се поздравят с ценна точка. Срещата на "Анфийлд" започна с натиск на домакините и те удариха две греди до 12-та минута. "Червените" все пак поведоха в резултата в самия край на първото полувреме, когато Белами се разписа с изстрел от границата на наказателното поле. Играчите на Ливърпул започнаха добре и втората част и за трети път ударих греда след удар на Суарес. В 60-та минута обаче резервата Грант Холт се възползва от грешка на Рейна при едно центриране и се разписа с глава. Домакините имаха няколко възможности в края да вземат трите точки, но вратарят на Норич Пол Руди се отличи с добри изяви. С това равенство Ливърпул остана извън топ 4 с 15 точки от девет мача, докато Норич е на седма позиция с 12 точки. /БГНЕС