Нападателят на Милан Филипо Индзаги вкара и двата гола при победата на „росонериоте” с 2:0 над Ювентус в среща за купата „Луиджи Берлускони” преди началото на сезона в италианската Серия „А” на 25 август. Нападателят на Милан Филипо Индзаги вкара и двата гола при победата на „росонериоте” с 2:0 над Ювентус в среща за купата „Луиджи Берлускони” преди началото на сезона в италианската Серия „А” на 25 август.Първият си гол Индзаги вкара в края на първото полувреме в 43-ата минута след центриране от ъглов удар на Амброзини, а крайното 2:0 бе оформено веднага след почивката отново след корнер, при който Джилардино се оказа асистент на попаденеието. Участие в мача не взеха Кака и Роналдо за Милан и Трезеге за „старата госпожа”.