Интер Милан вече си осигуриха място в елиминационната фаза на Шампионската лига, след като оглавиха група В след равенство 1:1 с Трабзонспор. Гостите от Италия откриха резултата след попадение на Алварес в 18-та минута. Аржентинецът успя да влезе в наказателното поле и след чудесна комбинация със сънародника си Диего Милито вкара гол. Пет минути по-късно обаче Трабзонспор върнаха гола чрез Хамит Алтинтоп и резултатът беше 1:1. Това нямаше особено голямо значение за "нерадзурите", които вече се бяха класирали, заради победата на Лил с 2:0 над ЦСКА Москва по-рано. Трабзонспор имат шест точки пред гостуването си на шампионите на Франция следващия месец. А другите два тима - ЦСКА Москва и Лил са с по пет точки. ЦСКА ще пътуват до Милано през декември. /БГНЕС