Левски победи трудно Светкавица като гост в мач от 15-я кръг на А група. Единственото попадение за "сините" и в мача беше на Даниел Димов в 60-та минута, след центриране от фаул, където Милиев свали топката на гол линията, Иван Цветков удари към Димов и той вкара за 1:0. Като цяло Левски показа изключително слаба игра и играчите на Николай Костов бяха надиграни от домакините. Мачът премина сравнително скучно и без кой знае какво положения, а привържениците на Левски издигнаха транспарант през второто полувреме, с който благодариха на Бойко Борисов. След успеха си Левски са с 30 точки на четвърто място в класирането. След Черноморец Бургас, които са също с 30 точки и Лудогорец, и ЦСКА, които са с по 35 точки. /БГНЕС