Манчестър Юнайтед отпадна от Карлинг Къп, след като сензационно загуби като домакин от втородивизионния Кристал Палас с 1-2 след продължения. Първото полувреме на мача, играл се пред 53 хил. зрители на ст. "Олд Трафорд", завърши без голове. През втората част двата отбора си размениха по един гол, като гостите поведоха в 65 мин. чрез Дарън Амброуз, реализирал с красив шут отдалеч, а три минути по-късно домакините изравниха от дузпа чрез Федерико Македа. До края на редовните 90 минути нов гол не падна и така се стигна до продължения, в които втородивизионният тим наказа звездния Юнайтед. Голът за Кристал Палас с разстрелващ удар отблизо заби Глен Мъри в 98 мин. Почти през целия мач Червените дяволи играха с резервния си състав, като едва през второто полувреме влязоха да помагат някои от титулярите. В края на редовните 90 минути, както и през второто продължение домакините опитаха натиск, който обаче и в двата случая се оказа неплодотворен. Димитър Бербатов бе в стартовия състав на Юнайтед, но бе заменен на почивката заради разтежение. Българиският нападател се отличи с няколко добри подавания. Победата класира Кристал Палас за полуфиналите на Карлинг Къп заедно с Манчестър Сити, Ливърпул и Кардиф. /БГНЕС