Безпроблемна победа с 3:0 при гостуването на Спартак Плевен записа отборът на ЦСКА и по този начин се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на България. Борис Галчев откри резултата в 21-та минута. Той стреля от около 20 метра, след което топката рикошира във футболист на плевенчани и влезе в горния десен ъгъл на Тодоров за 0:1. В самия край на първата част, Грегъри Нелсън направи отличен пробив и навлезе в наказателното поле на Спартак, но след неговия изстрел топката срещна десния стълб на вратата на домакините. Спас Делев обаче центрира от корнер в наказателното поле на Спартак Плевен в 56-та минута, а там Пламен Крачунов засече топката с глава за 0:2. В 81-та минута Делев центрира от фаул в наказателното поле на Спартак Плевен, а Костадин Стоянов засече топката с глава във вратата на Васил Тодоров за крайното 3:0. Спартак можеше да вкара почетен гол в самия край на мача, но Костадин Стоянов изби от голлинията. /БГНЕС