ЦСКА Москва победи Интер с 2-1 в последен мач от Група В на Шампионската лига, играл се пред 23 хил. зрители на ст. "Джузепе Меаца" в Милано. Първият мач между двата тима, играл се в Москва, завърши драматично 3-2 за Интер. Сега армейците бяха амбицирани не само да вземат реванш, но и да се класират за директните елиминации в Шамапионската лига - нещо, което само ден по-рано постигна друг руски отбор, Зенит Санкт Петербург. Всичките голови паднаха през второто полувреме. ЦСКА поведе в 50 мин. чрез Думбия, а само минута по-късно Камиасо изравни. Московчани обаче не спряха да преследват победата и успяха да я изтръгнат малко преди последния съдийски сигнал чрез Березуцкий, реализирал за безценното 2-1. В другия мач от групата Лил и Трабзонспор записаха нулево реми, което не устройваше нито един от двата тима. Все пак турците, като трети в групата, ще участват напролет в Лига Европа. Интер и ЦСКА, съответно първи и втори, се класират за директните елиминации в Шампионската лига. Крайно класиране в Група В: Интер 10 т., ЦСКА 8 т., Трабзонспор 7 т., Лил 6 т. /БГНЕС