Гръцкият рефер Михaлис Кукулакис избегна конфузна ситуация при равенството 1:1 на Селтик в срещу Удинезе, която можеше да повлияе сериозно на развоя на срещата. През второто полувреме Скот Браун фаулира Маурисио Исла на тъчлинията и докато играта бе спряна за оказване лекарска помощ на чилиеца, реферът погрешно показа жълт картон на Ча Ду-Ри. Южнокореецът едва повярва на случващото се, макар че е интересно да се отбележи начинът, по който го защитаваше самият Браун. Само 16 минути по-късно Ча Ду-Ри фаулира Пабло Армеро за чист жълт картон, но въпреки това остана на терена. Може само да се предполага дали Кукулакис е поправил грешката при първия му картон или просто е забравил да го изгони. Ето и видео от интересните ситуации - http://www.youtube.com/watch?v=LP5njIQjKJc&feature=player_embedded. /БГНЕС