ПСЖ ще зимува на върха в класирането на Лига 1 по време на триседмичната пауза във френския шампионат. Стефан Руфие си вкара автогол и по този начин парижани спечелиха с 1:0 като гости на Сент Етиен. Руфие заби топката в собствената си мрежа, след като удара с глава на Матьо Бодмер в 32-та минута се удари в гредата, а след това и в ръката на стража на "зелените", преди да се оплете в мрежата на домакините. По този начин, ПСЖ е лидер в класирането с актив от 40 точки от 19 мача. Те водят на Монпелие с три точки, след като южняците паднаха с 2:4 от Евиан, допускайки три гола за 8 минути. Шампионите от Лил са на четири точки от лидера и са трети в класирането, след като направиха 4:4 у дома с Ница. Четвъртият в класирането Олимпик Лион пък е с 35 точки, след като загуби с 0:1 от Валансиен. В останалите мачове, които се играха снощи, Лориен и Каен завършиха 0:0, Рен срази Бордо с 1:0, Оксер и Дижон направиха 2:2, Аячо спечели като гост на Сошо с 2:0, а Тулуза и Брест поделиха точките след 0:0. БГНЕС