Младежкият национален отбор по футбол се наложи с 4:1 над връстниците си от Гърция в приятелски мач, игран в Атина. Головете за България отбелязаха Мирчев и Ододжи (Митко Атанасов) - два гола. Автогол през първата част пък си отбеляза Манятас. Младите български футболисти поведоха след автгогол на гръцкия бранител Йоанис Манятас в 25-та минута, след което нови голове вкараха младият играч на Спартак Варна Владислав Мирчев в 43-та минута и нигериецът с български паспорт от ЦСКА Ододжи в 45-та минута. Пет минути преди краая на срещата - в 85-та минута, дебютантът в българския младежки национален отбор Митко Атанасов - Ододжи увеличи на 4:0. След головете си той не пропусна да направи своята традиционна акробатична серия от салта. В 90-та минута Плацикис с далечен удар оформи крайното 4:1 за България. На стадион "Перистери" в гръцката столица старши треньорът на българския национален младежки отбор Александър Станков започна със следния състав: Николай Михайлов, Иван Иванов, Иван Бандаловски, Мартин Сечков, Атанас Фиданин, Николай Димитров, Любомир Божинов, Николай Дюлгеров, Владислав Мирчев, Удоджи, Дормушали Саидходжа. С капитанската лента за първи път излезе вратарят Николай Михайлов. Нетинфо