Барселона се класира за осминафиналите на турнира за Купата на Краля след разгромната победа с 9:0 над Л'Оспиталитет. Двата тима се срещнаха на "Камп Ноу" в среща-реванш, а първият двубой завърши 1:0 в полза на "каталунците". Така общият резултат от двата мача става 10:0 за "синьо-червените". Пет от головете паднаха през първото полувреме. В 11-та минута Педро откри резултата от дузпа, след което Андрес Иниеста удвои преднината на домакините. Тиаго Алкантара направи резултата класически в 23-та минута, след което точни през първите 45 минути бяха и Шави Ернандес в 36-та и Кристиан Тейо в 43-та. Четири минути след началото на втората част Исаак Куенка вкара за 6:0. Отново точен бе Тиаго Алкантара за 7:0 в 54-та минута от дузпа. Кристиан Тейо също вкара втори гол, както и Исаак Куенка, който оформи крайното 9:0 в 81-та минута. Sportni.bg