Българският национален отбор загуби с 0:1 от тима на Уелс в контролна среща, която се игра в Бургас. В началото на срещата България се опита да наложи домакински натиск, но положенията създадени от нашите нападатели не влизаха във вратата на Хенеси. Йовов пропусна още във втората минута изгодно положение, а в следващата Мартин Петров падна за дузпа, но съдията не отсъди нищо. В средата на първата част Йовов на два пъти пробва да сътвори опасности към вратата на Уелс по дясното крило, но защитата на гостите се справи със ситуациите. В 39-ата минута Мартин Петров изтреля истински снаряд към вратата на Уелс, но ударът мина на сантиметри от страничната греда на Хенеси. Стигна се до попадението за състава на Уелс. В даденото от съдията едноминутно продължение на първата част Фреди Ийстууд (на снимката вдясно) стреля силно от границата на наказателното поле и за Иванков не остана нищо друго освен да извади кълбото от мрежата си. Веднага след почивката на терена се появиха Ивелин Попов и Велизар Димитров, а на вратата застана Петков. Две минути, след като се появи на терена Ивелин Попов стреля опасно, но вратарят изби в корнер. В 52-ата минута Мартин Петров с мощен шут затрудни Хенеси, но не стигнахме до гол. След десетина минути Мартин Петров отново беше близо до отбелязването на гол, но не успя отново. В 77-ата минута Дани Габидон при опита си да избие кълбото нацели страничния стълб на вратата на Хенеси. В 79-ата минута на срещата Велизар Димитров беше съборен от капитана на Уелс Дани Габидон, но след последвалия пряк свободен удар изпълнен от Мартин Петров кълбото попадна в стената. До края на срещата пропуски направиха Велизар Димитров, Чавдар Янков и Велизар Димитров. Връх на безпомощността беше ударът на Мартин Петров в последната минута от даденото от съдията четириминутно продължение. Така допуснахме поражение с 0:1 от тима на Уелс в Бургас.