Българският ЦСКА допусна поражение с 1:3 от румънския Конкордия в контролна среща, която се игра в Турция. Още в 15-та минута на мача Конкордия поведе с 1:0 след отлична атака и гол на Мунтеану, който с техничен удар не остави никакъв шанс на Райс Мболи. ЦСКА все пак успя да изравни на 1:1 в 36-та минута. Борис Галчев пробва шут към вратата на съперника, но топката попадна във Владо Иванов и той от границата на наказателното поле изравни. Рокиа направи 2:1 за румънците в 59-та минута, а само няколко минути след това Борис Галчев получи директен червен картон за грубо влизане в краката на играч на съперника. На негово място се появи перуанският защитник Ренато Сапата. Точка на спора сложи в 79-та минута Дину. Филип центрира, топката стигна до Дину, а той от малък ъгъл успя да прехвърли Мболи. В края на мача червен картон получи и Попа от състава на тима от северната ни съседка, за грубо влизане в краката на Адемар. БГНЕС