Левски отново загуби от БАТЕ Борисов, този път с 1:2 в приятелска среща, която се игра в Анталия. Още в 26-та минута на мача, Тони Калво центрира, а Тасевски с глава отклони към Иван Цветков, който с глава удари напречната греда на беларуския тим. Рудик от около 30 метра обаче откри резултата в полза на БАТЕ в 32-та минута. Майкон пък се оказа сам срещу Пламен Илиев след грешка в "синята" отбрана, преодоля младия вратар на българите и вкара за 0:2 в 47-та минута. Дарко Тасевски бе изгонен в 58-та минута след втори жълт картон и Левски остана с човек по-малко на терена. Въпреки това, българският отбор успя да намали резултата в 80-та минута. Дъстли Мюлдер изведе хубаво Иван Цветков и бившият нападател на Хелмонд Спорт и Спарта Ротердам се разписа технично за крайното 1:2 в полза на БАТЕ Борисов. /БГНЕС