Ветеранът Райън Гигс излезе днес срещу Норич за 900-ия си мач с екипа на Манчестър Юнайтед и реализира в последните минути победния гол за крайното 2:1 в полза на шампионите. Уелсецът е абсолютен рекордьор за "червените дяволи" по изиграни срещи и днес заедно с друг свой дългогодишен съотборник, Пол Скоулс /на снимката/, даде разликата в срещата с трудния съперник. Именно завърналият се след отказване Скоулс откри с глава за 1:0 в първите минути. Юнайтед обаче не успя да стигне до още един гол, а постепенно домакините показаха зъбите си. След доста пропуски на гостите, главно чрез Дани Уелбек, Грант Холт изравни в 84-ата минута. Райън Гигс обаче бе на точното място в 90-ата минута и подари важни три точки на тима си, който остава на 2 точки зад лидера в Англия Манчестър Сити. Димитър Бербатов отново бе пренебрегнат и остана резерва през цялата среща. БГНЕС