Отборът на Манчестър Юнайтед стигна до впечатляваща победа с 3:1 като гост на Тотнъм и се приближи отново на две точки от лидера във Висшата лига Манчестър Сити. Димитър Бербатов не бе дори в групата на "червените дяволи" за мача срещу бившия си тим, а Уейн Рууни откри резултата в началото на първото полувреме със седмия си гол в последните си 8 мача срещу "шпорите". Ашли Йънг пък преодоля на два пъти Фридъл през втората част, за да продължи традицията вече 11 години Тотнъм да няма победа над днешния си съперник. Почетен гол за Тотнъм вкара Джърмейн Дефоу в последните минути. Оплакващите се от травми Рафаел ван дер Ваарт и Гарет Бейл пък не успяха да се възстановят навреме и не попаднаха в състава на домакините. Днешната среща бе специална и за Рио Фърдинанд, който записа своя мач номер 450 за първенство в английския футбол. БГНЕС