Наполи победи Каляри с 6-3 в мач от 26-ия кръг на италианската Серия А, играл се на ст. "Сан Паоло" в Неапол. Домакините наложиха превес още от първата минута на срещата. Първият гол падна още в 10-ата минута, като негов автор бе Хамшик, оползотворил пас на Инлер. В 19-ата минута Канаваро покачи на 2-0, при асистенция на Лавеци. В 30-ата минута резултатът набъбна до 3-0, след като Астори от Болоня си отбеляза автогол. Осем минути по-късно Ларивей намали, получавайки топката от Конти - 1-3. През второто полувреме головата фиеста продължи. В 56-ата минута Лавеци вкара от дузпа за 4-1, а в 70-ата Гаргано оползотвори пас на Кавани - 5-1. В 77-ата минута Ларивей намали, реализирайки своя втори гол - 2-5. В 84-ата минута Маджо покачи на 6-2, след асистенция на Пандев. В добавеното време, след пас на Дибарбо, Ларивей записа хеттрик - 3-6. Със спечелените 3 т. Наполи вече дели четвърто-пето място с Удинезе, като двата отбора са с по 46 т. Удинезе обаче е с мач по-малко. Води Милан с 52 т., следван от Ювентус с 50 т. и Лацио с 48 т./БГНЕС