ПСЖ загубиха с 1:2 от Нанси, с което останаха с равен брой точки с лидерите Монпелие, които обаче са с мач по-малко. Нанси започнаха мотивирано и поведоха с 1:0 още в 18-та минута, след попадение на Траоре. След почивката обаче ПСЖ изравниха на 1:1 с гол на Момо Сисоко. Срещата вървеше към равенство, но Моло успя да направи резултата 2:1 в полза на домакините и да донесе победа за Нанси. След загубата ПСЖ остава с 60 точки, колкото са и Монпелие на върха на класирането във Франция, Нанси са с 36 точки на 11-та позиция. В останалите мачове от френския шампионат Оксер победи Валансиен с 2:0, Сошо постигна успех над Брест с 2:1, Бордо и Дижон завършиха на равно 1:1, Лориен загуби с 0:1 от Евиан, а Ница се наложи с 3:2 над Сен Етиен. БГНЕС