Левски отново не успя да запише победа, след като направи 2:2 с отбора на Черноморец Бургас в среща от 24-ия кръг на "А" група, предаде репортер на БГНЕС. "Акулите" изненадаха неприятно домакините и успяха да вкарат гол във вратата на Пламен Илиев още в 21-та минута. Шаешу излъга двама бранители на "сините" по десния фланг, центрира прецизно в наказателното поле на Левски, а там Асис свали с глава топката към Яник Боли, който от малък ъгъл засече топката във вратата на капитана на домакините. Жуниньо пък бе оставен сам и стреля с глава в 27-та минута, но кълбото попадна в ръцете на Стоян Колев. Само минута по-късно, в 28-та минута, Левски все пак успя да изравни на 1:1. Тони Калво вкара прекрасен гол с удар от около 30 метра, а топката отиде неспасяемо в горния ляв ъгъл на Колев. Испанецът пробва отново силата на своя шут в 30-та минута, но този път би в ръцете на стража на бургазлии. В 42-та минута Христо Йовов стреля от фаул в аут, а в 45-та минута Пламен Илиев спаси опасен удар с глава на Боли. Левски успя да поведе с 2:1 в 55-та минута, когато Христо Йовов не сгреши с глава след центриране на Нуно Пинто. Тимът от Бургас обаче взе точката, след като Шаешу след двойно подаване с Боли и плътен диагонален удар по земята оформи крайното 2:2 в 81-та минута. БГНЕС