Най-успешният пункт на "Еврофутбол" в отминалия тираж № 32 за вторник – четвъртък (17-19.04.2012 г.) несъмнено се намира в Петрич на ул. "Цар Борис III" № 44. Точно 105 169 лева бяха спечелени от негови участници и то само в последния ден на тиража – 19.04.2012 г. Това са само сумите от печалби над 2 000 лева. Най-доброто попадение обаче е на майстор, който взе 57 132 лева за пет мача в права колонка, играни в програма "Футбол". Той е вписал в талона си по два мача от Лига Европа и финландското първенство и един шведското: Мипа - Яро 1 ТПС Турку - ХИК Хелзинки 1 Йостер – Енгелхолм 1 Атл. Мадрид – Валенсия 1 Спортинг Л. - Атл. Билбао 1 Три срещи донесоха точно 9 200 лева на участник в същия пункт. Той вярно е предвидил домакинските победи на Йостер срещу Енгелхолм, на Атл. Мадрид над Валенсия и на Спортинг Л. над Атл. Билбао. Четирима участници в тиража предвидиха загубата на Барселона от Челси и си осигуриха с това добри печалби. Единият от тях вярно е записал в талона си, че Челси ще води в края на първото полувреме. Това, заедно с точните прогнози за още шест мача в права колонка, два от които от българското първенство, му осигури 12 790 лева печалба: Черно море - Калиакра 1 (ПП) Вентспилс - Даугава Рига 1 (КИ) Марибор - Рудар В. 1 (КИ) Керкира – Офи 1 (КИ) ФК Копенхаген - Сьондерийске 1 (КИ) Левски - Черноморец Бс Х (ПП) Челси – Барселона 1 (ПП) Към 13:20 часа на 20.04.2012 г. натрупаната сума в Джакпот 15 достигна над 144 594 лева, а тази в Екстра 10 – 10 859 лева. /БГНЕС