След дълга пауза Левски най-накрая стигна до победа, след като надделя с 4:1 над Калиакра в мач от 25-я кръг на А група. "Сините" откриха резултата в Каварна още във 2-та минута, след като Тони Калво отбеляза за столичани. В 15-та минута обаче домакините изравниха чрез Герасим Заков и тимовете се оттеглиха на почивка при резултат 1:1. В 54-та минута Христо Йовов отново даде преднина на гостите и направи 2:1 с прехвърлящ удар. Двадесет минути по-късно отново Йовов отбеляза след атака на Левски. Само няколко минути по-късно столичния тим получи шанс да изпълни дузпа, която Тони Калво не сбърка и оформи крайният резултат 4:1. След победата си Левски се качиха до четвърто място с 50 точки, а Калиакра остана на 15-та позиция с 10. /БГНЕС