България загуби с 2-3 гейма от Германия в последния си мач от финалния турнир на група "D" на Световната лига, който бе игран в зала "Арена Армеец", предаде репортер на БГНЕС. Срещата бе без значение, тъй като и двата тима са класирани за финалите на лигата отново тук след няколко дни. Нещо повече, българите и германците са в една група и за финалната фаза. Българите ще играят там по право като домакин, а германците като победител в групата, където играчите на Найден Найденов останаха втори пред Аржентина и Португалия. В отделните геймове днес загубихме с 16:25, 26:24, 23:25, 27:25, 15:17. Това бе трети успех в пет мача през това лято за Бундестима срещу нас. Над всички днес за България бе Цецо Соколов, забил 29 точки. Тошко Алексиев пък добави 13. За германците капитанът Андрае Бьорн отбеляза 20. /БГНЕС