Отборът на ЦСКА представи отбора си за новия сезон при контролата с македонския Дрита, спечелена с 2:0 на стадион "Българска армия", предаде репортер на БГНЕС. Преди началото на мача бяха представени осемте нови футболисти на "червените" - Анатоли Господинов, Сивард Спрокел, Христо Янев, Саша Лукас, Томаш Черни, Нилсон Антонио - Дито, Мишел Платини, Бернардо Тенгариня. През първото полувреме на срещата голове обаче не паднаха. Жуниор Мораес, който все още може да напусне ЦСКА, откри резултата в 50-ата минута, засичайки центриране на Бандаловски в наказателното поле. Пламен Крачунов пък удвои резултата 3 минути по-късно, разписвайки се с глава след центрирана топка от фаул на Христо Янев. БГНЕС