Новото белгийско попълнение на лондонския Тотнъм Хотспър Муса Дембеле вкара гол при дебюта си за "шпорите", но неговия тим завърши 1:1 у дома с отбора на Норич Сити. Дембеле, който бе привлече от Фулъм за 15 милиона паунда, се появи в игра на почивката на мястото на Сандро и успя да се разпише за 1:0 в 69-та минута. Робърт Снодграс обаче изненада неприятно лондончани и направи 1:1 в 85-та минута. Тотнъм даже можеше даже да загуби мача, след като в 89-та минута бе изгонен Том Хъдълстоун, но в крайна сметка двата тима поделиха точките. Уест Бром надви високо летящия отбор на Евертън с 2:0. Зрелищно 2:2 пък направиха както Суонзи Сити и Съндърланд, така и отборите Уигън Атлетик и Стоук Сити. /БГНЕС