Франк Лампард отбеляза гол от дузпа в 87-та минута на мача, за да донесе равенството 1:1 на Англия при домакинството на Украйна в мач от група Н на квалификациите за Световното първенство. Покосеният от много контузии тим на Рой Ходжсън се представи слабо и имаше късмет да спечели точка от двубоя. Гостите от Украйна поведоха в 38-та минута след страхотен гол на Йевхен Коноплянка, а през втората част имаха шанс и да удвоят преднината си. Дани Уелбек и Даниел Стъридж влязоха като резерви за "трите лъва" и раздвижиха играта на тима, като малко преди края нападателят на Манчестър Юнайтед успя да спечели дузпа. Опитният Лампард безпроблемно я реализира, за да спаси Англия от срамна домакинска загуба. Минута по-късно капитанът на домакините Стивън Джерард получи втори жълт картон и бе изгонен. В другите мачове от тази група Черна Гора разби Сан Марино с 6:0 като гост, а Полша победи Молдова с 2:0 като домакин. В подреждането води Черна Гора с четири точки, Англия и Полша имат същия актив, но са с по-лоша голова разлика, Украйна е на четвърто място с една точка, но и мач по-малко, а Сан Марино и Молдова нямат спечелена точка. /БГНЕС