Абциозният и скъп проект на Пари сен Жермен вече дава резултати в Шампионската лига. Французите стартираха с 4:1 срещу динамо Киев в група "А" на най-комерсиалния турнир. Златан Ибрахимович откри в 19-ата минута от дузпа, а Тиаго Силва уби интригата с второ попадение в 30-ата минута. Алекс покачи на 3:0 само две минути по-късно, а четвъртият гол бе дело на Хавиер Пасторе в последните секунди. Преди него в 87-ата минута португалският национа Велосо върна един гол за украинския гранд Динамо Киев. В другия мач от групата Порто спечели рутинна победа срещу Динамо Загреб, който се класира в Шампионската лига, елиминирайки с божията помощ българския шампион Лудогорец. Гонзалес и Дефур бяха точки за португалците в края на двете полувремена. Sportni.bg