"Казах на реферите, че са объркани", сподели изпълнителният директор на Левски Иво Тонев, който си призна, че е посещавал съдийската стая след двубоя с Локомотив София, предаде репортер на БГНЕС.

Срещата завърши 1:1 - първи загубени точки за "сините" от старта на сезона. Владимир Гаджев пък бе изгонен още през първата част, докато Локомотив изравни в самия край на срещата. "Мач имаше първото полувреме, второто нямаше. Две индивидуални грешки допуснахме, след което Локомотив имаше положения. След това владеехме играта. Мисля, че до голяма степен и червеният картон на Гаджев оказа влияние. При всяко положение ще бъде глобен за постъпката, тъй като това е недопустимо за професионален футболист и национален състезател", сподели Тонев. Той си призна, че е посетил съдийската стая. "Истината е, че съдията беше объркан. Поздравих съдиите. Казах им, че са объркани. Имаше един картон на Карвальо, който не знам за какво го показаха", каза още шефът в Левски. /БГНЕС