Нападателят на Арсенал Оливие Жиру се разписа в 94-та минута, за да донесе равенството на Франция при гостуването на Испания в мач от квалификационна група "I".

На стадион "Висенте Калдерон" Серхио Рамос изведе домакините напред в 25-та минута след центриране на Шави от корнер. Малко по-късно изравнителен гол на Жереми Менес бе отменен за спорна засада, а точно преди почивката Сеск Фабрегас пропусна да удвои преднината на своя тим от дузпа. През втората част възпитаниците на Дидие Дешам стояха по-добре и успяха да стигнат до равенството, чрез влезлия като резерва Оливие Жиру, който се разписа в 94-та минута след центриране на Рибери. В другия мач от тази група Беларус победи Грузия у дома с 2:0 с голове на Брешан и Драгун.