Националните отбори на Полша и Англия не успяха да се победят и завършиха при резултат 1:1 в световна квалификация от Група "H".

Двубоят трябваше да се проведе миналата вечер, но бе отложен, заради наводнения терен на Националния стадион във Варшава. Домакините обещаха да затворят подвижния покрив на съоръжението и срещата се изигра днес. Иначе, нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни откри резултата с хубаво попадение в 31-та минута. Стивън Джерард направи головия пас, а юношата на Евертън прати топката в горния десен ъгъл на вратата на Титон. Поляците обаче не се предадоха и успяха да изравнят в 70-та минута. Людовик Обриняк центрира, а Камил Глик с глава оформи крайния резултат и донесе точката за "дружна полска". /БГНЕС