Отборите на Тулуза и ЦСКА завършиха 0:0 в първи мач от 1-вия кръг на турнира за Купата на УЕФА срещу във Франция. След почивката българите се прибраха дълбоко в своята половина, но домакините не успяха да пробият "червената" защита въпреки огромното си териториално превъзходство. Около 2000 български привърженици подкрепяха ЦСКА на стадиона във Франция и в големи прериоди от срещата надвикаха феновете на домакините. Първото полувреме бе равностойно, с лек превес за домакините, но без точни удари във вратите на двата съперника. Първите 10 минути "армейците" взеха инициативата, но в следващите 35 футболистите на Ели Боп бяха по-активни, а българите действаха на контратаки. И двата тима обаче показаха беззъби нападения. Най-опасното положение за ЦСКА преди почивката създаде Велизар Димитров, който в днешния мач играе като дясно крило. Перничанинът получи топката от Йордан Тодоров на границата на наказателното поле, обърна се и стреля между трима футболисти. Ударът му с левия крак обаче бе слаб и излезе в аут. Преди това в 7-ата минута лявото крило Удоджи проби опасно по фланга и бе грубо фаулиран от десния защитник Фофана. Тези 2 положения и анемичен шут на Кабус, минал с метри над напречната греда изчерпаха положенията за нашия тим. Домакините от своя страна владееха топката, но също не показаха нужната изобретателност за отбелязване на гол. Най-сериозната опасност пред вратата на Ивайло Петров през първата част бе създадена в 34-ата минута след статично положение, когато основният реализатор Елмандер бе оставен да нанесе удар с глава, минал встрани. Първите 10 минути след почивката също бяха за ЦСКА. "Червените" взеха инициативата, но само в началото. Изтегленият в предни позиции Неи имаше добро положение, но вратарят Душе спаси без осбени усилия диагоналния му шут. ЦСКА бе най-близко до гола в 54-ата минута, когато удар с глава на капитана Тунчев мина на сантиметри от левия страничен стълб на Тулуза. От тук до края на срещата домакините взеха двубоя в свои ръце, но положенията пред вратата на Петров не бяха истински голови. Включването на Бергуно по левия фланг на атаката изостри нападението на домакините, но нямаше кой да даде нанесе решителния шут.