Байерн разгроми Лил с 6:1 в мач от Група F на Шампионската лига, играл се пред 68 хил. зрители на ст. "Алианц Арена" в Мюнхен.

Срещата премина под тоталното превъзходство на баварците от първия до последния съдийски сигнал. Домакините поведоха още в 5-ата минута чрез Бастиян Швайнщайгер, като до края на първото полувреме резултатът набъбна до 5:0.

С хеттрик се отличи Писаро, реализирал в 18-ата, 28-ата и 33-ата минути, като за две от попаденията асистира капитанът Филип Лам. Петият гол бе дело на Ариел Робен, отбелязал в 23-ата минута.

През втората част французите успяха да върнат един гол чрез Калу (57-а минута), а десетина минути по-късно Тони Кроос оформи крайното 6:1, като и този път головият пас бе дело на Лам.