Галатасарай постигна минимален успех с 1:0 над Манчестър Юнайтед на "Тюрк Телеком Арена" и значително увеличи шансовете си за класиране на осминафиналите на Шампионската лига.

"Червените дяволи" вече си осигуриха първото място в групата и мениджърът на тима сър Алекс Фъргюсън реши да даде шанс на голяма част от играчите, които по-рядко попадат в игра. Фил Джоунс изигра първия си мач за Юнайтед през този сезон, след като се завърна след контузия, а сред титулярите в Истанбул попаднаха още Бютнер, Ник Пауъл, Клевърли и Дарън Флетчър. Единственият гол в мача отбеляза Бюрак Йълмаз в 53-та минута след изпълнение на корнер. С този успех турският тим събра актив от 7 точки, колкото има и Клуж след вчерашната си победа над Брага с 3:1. Галатасарай обаче има предимство в преките сблъсъци с румънския отбор и за момента заема второто място. В последния кръг на груповата фаза Юнайтед приема Клуж, а Галатасарай гостува на Брага. /БГНЕС