Гол на младежкия национал Никола Сансоне в 75-та минута донесе изненадващ успех на Парма над Интер с 1:0 в мач от 14-ия кръг Серия А, като по този начин "нерадзурите" пропуснаха възможността да се доближат на една точка до лидера Ювентус.

В неделя шампионите допуснаха поражение от Милан с 0:1 и вчера тимът на Интер можеше да съкрати разликата до водача в класирането на една точка. На "Стадио Енио Тардини" обаче домакините играха силно и в крайна сметка стигнаха до успеха, благодарение на гол на младока Никола Сансоне. В същото време Наполи успя да вземе гостуването си на Каляри с 1:0 след гол на Марек Хамшик и по този начин се изкачи на второ място на две точки от Юве, докато Интер се смъкна до четвърта позиция. /БГНЕС