ФК”Волов” пропусна да запише победа в днешния мач от 6-и кръг на източната Б-група, след като направи домакинско реми с “Калиакра”/Каварна/. Срещата на стадион ”Панайот Волов” завърши 0:0. Шуменските футболисти и започнаха срещата устремно, но през първото полувреме успяха да нанесат само един удар в очертанията на вратата на гостите. След почивката момчетата на треньора Георги Иванов излязоха още по-мотивирани да победят и футболистите на “Калиакра” рядко успяваха да минат средата на терена. Липсата на точни пасове за нападателите ни Василков и Фахрединов обаче попречиха на отбора да се добере до така важните 3 точки. Късметът също не беше на наша страна при няколкото разбърквания пред вратата на гостите. Футболистите от Каварна изглеждаха почти напълно безпомощни на терена, може би и заради контузените си халфове Живко Бояджиев и Милен Христов и защитници Стефан Славов и Антон Димитров. “Калиакра” започна да играе доста груб футбол и се налагаше през 5-6 минути съдията Асен Николов да вика лекари. При финалния домакински щурм топката на няколко пъти прелиташе покрай гредата на противника но отказваше да влезе във вратата. Въпреки изгубените точки 2-хилядната публика на стадион ”Панайот Волов” остана доволна и изпрати футболистите с аплодисменти. При следващия си мач “Волов” гостува на “Бенковски” в Бяла. В момента шуменските Лъвове са с 2 точки на предпоследно място в таблицата. Треньорът на "Калиакра" Вили Вуцов имаше много поводи да се ядосва в днешния мач. ШУМ.БГ