Димитър Бербатов игра цял мач за своя Фулъм, който направи само 1:1 като домакин с Уигън, докато Челси първи през сезона си тръгна с 3 точки от "Британия Стейдиъм", разгромявайки Стоук с 4:0.

Ветеранът Йоргос Карагунис откри за лондончани в 22-ата минута след самостоятелен рейд и хубав удар извън наказателното поле. Фулъм игра много силно до почивката, но след това гостите натиснаха и в 71-ата минута Франко Ди Санто проби в наказателното поле и с плътен удар изравни. Уигън удариха и греда преди попадението на Ди Санто. Фулъм остава 13-и след този мач, Уигън е над чертата по голова разлика. Челси пък стана първият тим, победил Стоук на негов терен, надделявайки с 4:0. Джонатан Уолтърс куриозно си вкара два автогола, а Франк Лампард от дузпа и Еден Азар довършиха домакините. Каръкът бе пълен за Уолтърс, който пропусна и дузпа в края. Победата изведе гостите на третото място в класирането на Висшата лига. Други резултати от Висшата лига: Астън Вила - Саутхемптън 0:1, Евертън - Суонзи 0:0, Норич - Нюкасъл 0:0, Рединг - УБА 3:2, Съндърланд - Уест Хем 3:0. /БГНЕС