Хетафе се изкачи на осмото място в испанската Ла Лига, побеждавайки у дома тима на Реал Сарагоса с 2:0 в мач, в който бяха вдигнати два червени картона.

Адриан Колунга откри резултата за домакините в 21-ата минута след пас на Педро Леон, който пък видя червения цвят след втори жълт картон в 63-ата минута. Междувременно, под душовете в 60-ата минута беше пратен и защитникът на гостите Глен Лоовенс, отново, заради два жълти картона. Мадридчани успяха да вкарат и второ попадение, дело на Серхио Ескудеро в 61-ата минута, като по този начин Хетафе постигна третата си поредна победа в лигата. Сарагоса от своя страна продължават да "потъват" след третото си поражение в последните четири мача и в момента са на две точки от зоната на изпадащите. /БГНЕС