Тотнъм си припомни какъв нападател е имал в редиците си, след като именно Димитър Бербатов отбеляза единствения гол за успеха на Фулъм с 1:0 на "Уайт Харт Лейн".

Поражението обърка доста сметките на домакините, които записаха втора поредна загуба в първенството. Тимът може да слезе до 4-ото място в Англия, а Арсенал е само на 4 точки, че и мач по-малко. Българинът вкара единствения гол в срещата в 52-ата минута след спокойна първа част, но не се зарадва, предвид това, че е играл за "шпорите". Бербатов записа 11-ия си гол за сезона след центриране отдясно на Заша Рийтер. Последният изчисти от голлинията и един удар с глава на звездата на Тотнъм Гарет Бейл. В последните секунди Джърмейн Дефоу пропусна страхотен шанс, при който топката бе спасена от Марк Шварцер. Фулъм запази 10-ата си позиция с победата и вече 4 мача няма поражение. /БГНЕС