Отборите на Славия и Левски се възползваха от паузата за националните отбори и изиграха приятелска футболна среща на ст. "Славия", която бе спечелена от "сините" с 4:0, предаде репортер на БГНЕС.

Домакините все пак можеха първи да открият резултата в 12-ата минута, когато Пламен Димов се подхлъзна, а Мирослав Антонов излезе сам срещу вратаря на Левски, но от малък ъгъл нападателят уцели дясната греда, след което топката излезе в аут. В 22-ата минута последва нова греда за Славия. Здравко Лазаров центрира от фаул, а бранителят Живко Желев стреля от непосредствена близост с крак, но топката срещна напречната греда и отново излезе в аут. Съдията Николай Йорданов пък отсъди дузпа за Левски в 35-ата минута за нарушение срещу Илиян Йорданов. Базил Де Карвальо застана на бялата точка и направи 0:1. Рене Михелич в 39-ата минута се възползва от лоша намеса на стража Вълков и покачи на 0:2, а в 41-ата минута резултатът набъбна на 0:3 след индивидуална акция на крилото Милен Василев. Ромейн Ели в 51-ата минута стреля отлично от пряк свободен удар с левия крак и отбеляза в горния ляв ъгъл на вратата на "белите", оформяйки крайното 0:4 в полза на Левски. /БГНЕС