Марио Балотели отбеляза страхотен гол при обрата на Италия след изоставане 0:2 до крайното 2:2 с Бразилия в контрола, играна в Женева.

Изглеждаше, че италианците ще съжаляват за пропуснатите шансове, след като Селесао поведе с 2:0 до почивката с попадения на Фред и Оскар. Даниеле Де Роси обаче върна един гол 9 минути след подновяването на играта, а Балотели изравни с удар от 25 метра 3 минути по-късно. Това бе 8-ят му гол в 8 мача за клуб и страна през сезона. Матия Де Шильо и Алесио Черчи дебютираха за Италия в двубоя. Това е второ поредно реми за "адзурите" след серията от 5 поредни загуби в приятелски мачове преди това. В световните квалификации тимът обаче е първи с 10 точки от 4 мача, следван от България с 6. Сега момчетата на Чезаре Прандели ще се подготвят за двубоя с Малта следващата седмица. /БГНЕС